Interjero Apželdinimas: Kaktusai!

Interjero apželdinimas yra žavus tuo, kad namuose ar ofisuose galime turėti augalus, kurie mūsų klimatinėje zonoje natūraliomis sąlygomis neauga. Pagrinde interjero apželdinimui žmonės renkasi lapuočius, nes teorija sako, kad šie valo ir grynina orą. Nors praktikoje dar reikėtų pasidomėti ar tikrai tie lapuočiai, kurie auga pas daugelį ant palangių daro tokią didelę paslaugą.

Mūsų akimis didžiausią paslaugą moderniam interjerui ir šiuolaikiškam nuolat neturinčiam laiko žmogui daro kaktusai. Tai augalas, kuriam nereikia kompanijos. Apie tai pirmiausiai galima spręsti iš atgrasių spyglių. O taip pat iš to, kaip nuostabiai interjere jie atrodo stovėdami pavieniui. Neveltui paminėjome, kad tai augalas tinkamas šiuolaikiškam interjerui. Margaspalvėse ir perkrautose aplinkose kaktusai nėra labai tinkamas akcentas, nes tarp margų sienų ir galybės baldų jų grožis bus užgoštas. Visas žavesys atsiskleidžia vienspalvėje aplinkoje. Didžiausio efekto galima tikėtis šį vienišių pastačius baltame fone.

Kaktusų rūšių yra devynios galybės. Galima rinktis pagal dydį, pagal spalvą, pagal tekstūrą. Žodžiu kaktusą tikrai nėra sunku pritaikyti prie modernaus interjero.

Kodėl kaktusas yra pats geriausias augalas skaičiuojantiems kiekvieną sekundę? Priežastis numeris vienas (o daugiau net ir nereikia) – kaktusų nereikia prižiūrėti. Kaktusai suteikia galimybę nuolatos bėgantiems savo interjere irgi turėti žalumos. Ir tuo pačiu labai stilingai atrodančios. Jei kaktusą ofise ar namuose prisiminsite palaistyti vos kartą per mėnesį, jis tikrai nesiskūs. Tereik pasirūpinti, kad kaktusas stovėtų daugiausiai saulės šviesos ir kaitros gaunančioje vietoje.

Pasisemkite įkvėpimo stilingam interjero apželdinimui kaktusais, jie tikrai užburia!

Dalintis
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0